| URK a întrebat:

As dori sa ma inscriu la liceul militar la Breaza...intrebarea mea este daca am vreun avantaj dupa ce termin acest liceu militar! Va rog frumos sa imi raspundeti la aceasta intrebare si daca se poate cat mai explicit.

Răspuns Câştigător
| FunnyLove a răspuns:

Pai avantajul este ca intri direct la academie si iesi ceva in viata si un alt avantaj este ca devi o persoana foarte civilizata, respectoasa, etc. Si eu ma gandesc de cateva zile sa ma inscriu dar nu sunt sigura pentru ca nu prea vreau sa imi pierd cei mai frumosi 4 ani din viata. Oricum decizia iti apartine tiehappy