| lucian820 a întrebat:

Salut,cand dau comanda de pe net de ceva, pot pune adresa la un magazin, de exemplu vreau sa ridic coletul de la curier in parcarea la (ex:Lidl)se poate? Sau e obligatoriu adresa unde stau?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți să pui ce adresa vrei tu. Doar sa fii acolo când vine curierul că nu sta după tine.

| Strwberrs a răspuns:

Ei bine...e ok si daca ridici coletul de la Lidl dar am auzit ca nu e "ok" mere so nu risca cand poti pur si simplu sa iti dai adresa ta.

| Claudia10girl a răspuns:

Da, poti pune adresa de la Lidl, dar daca nu te suna curierul si nu gaseste o adresa se face retur

| FirstExplorer252562 a răspuns:

Cauta produse/site-uri care au livrare in locker (easy box). Este mult mai ok, doar primesti un sms si il ridici cand ai timp.