| BanelNicolita a întrebat:

Care are ani de experienta in metin2 si ma poate ajuta. Spuneti-mi si mie unde cad cartile (infara de cele de competenta) Ex: Limba Jinno.
As dori sa aflu si eu unde cad toate cartile si ce fac. Multumesc

Răspuns Câştigător
| cυρcαкє a răspuns:

N-am eu ani de cand joc metin, dar stiu unde cad. Mie mi-a cazut si cred ca o sa-ti pice si tie(la mine a mers intre lvl 27-40).

Combo-la orci vrajitori
Jinno-acolo unde sunt si generali (la grupele numai de generali nu pica)
cartea aia de la regatul galbenilor(am uitat cum se cheama)-Orci aia de la inceputul portalului regatului tau.

Aia rosie nu am incercat s-o caut ca la mine nu a avut rost ca sunt din regatul rosu.

Sper ca te-am ajutat.Sarbatori cat se poate de fericite!

2 răspunsuri:
| Mirco a răspuns:

in padurea rosie si in v2. pai combo dai de mai multe ori cu sabia, cartile cu care intelegi limba altor regate

| MihaicaDan a răspuns:

Cartile cad din pietre sau daca ai lv 25-40 gasesti la salbatici dar mai greu (is alea cartile de razboi ) cu jinho nici eu nu stiu dar sarputea ca daca ai multe poti sa mergi in mai multe regate sa nu te vada stiu ca am vazut pe private! Funda?