| SanduINFINITE a întrebat:

Salut ce inseamna cind o fata sau un baiat ii da din ochi fetei?

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă te-ai referit la "a trage cu ochiul", înseamnă că o/îl simpatizează, e un fel de a-i atrage atenția.

Răspuns utilizator avertizat
| Drolja a răspuns:

Hâc?!

| Carla01 a răspuns:

Înseamnă că ori are probleme cu ochii ori i-a intrat ceva în ochirolling on the floor), glumneam probabil că e o glumă sau poate îi e simpatică.

| FaraNume08 a răspuns:

Hey.Inseamna ca il doare ochiul laughing

| Bvb_Kida_2001 a răspuns:

Înseamnă că face bâză.

| sammyrocky a răspuns:

Ii e simpatica, adica sti tu ii face cu ochiuwinking, e ceva tipic adolescentilor arata simpatia, sau poate ca arati ca esti smecher, dominant.