| C0Smin4ever a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta... ieri mi-am luat si eu un mp 4 sansa de 4 gb, dar am neplacerea sa constat ca se aude mai incet decat un mp3 de acu2 ani pe care il mai am eu prin casa.Eu cred ca asa este facut el din fabrica cu volumul dat la maxim se aude cat jumatea unui mp3 calumea. Idea este urmatoarea stiti ce as putea sa-i fac sa se auda mai tare? un plag-in vre un softulet ceva? am gasit ceva pri setarile lui referitor la decibeli, intram in music setings si undeva la gain(nu stiu ce inseamna asa ca scuze daca vb prosti)
erea gain pre amplifi si l-am setat la maxim 12 db dar nimic se aude foarte slab. Cei care au asa ceva pot confirma ca si lor li se aude la fel.Modelul rosu pe 4 gb il am eu:http://sandisk.com/......sansa-fuze

1 răspuns:
| Ami_Amy_2000 a răspuns:

Du-te de unde l-ai luat si zi sa iti rezolve problema. Nu au cum sa refuze daca ai garantie pe el!