| Orafixa a întrebat:

Dati-mi si mie un program cu care pot creea un video cu: imagini, clipuri, muzica, efecte, titlu in afara de movye maker sau Sony vegas pro 11

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Proshow Gold, Pinnacle studio, Video Edit Magic

| Orafixa explică (pentru dannyel86):

Dami linkurile de download sa la vad si dac ae 1 bun itid ua funda.

| dannyel86 a răspuns (pentru Orafixa):

Sunt foarte bune numai daca ai programul cu licenta.
Am sa caut un program video gratuit pentru tine. Cele enumerate se copie cu licenta de pe "acele" site-uri. (to.re.nt)

| FlAiser a răspuns:

Power point 2007

| Orafixa explică (pentru FlAiser):

Nu-mi place e urat nici nu merge downloadat deci nu funda

| Orafixa explică:

Am uitat sa spun ca dau FUNDA

| Orafixa explică:

Multumesc sa le testez si care e mai usor de utilizat ala primeste funda k?
Nu mai vreua alte raspunsuri