| Planta55 a întrebat:

Salut, imi recomandati si mie un program pentru editat/randat videoclipuri bun ca sa pot face si eu videoclipuri gen... http://goo.gl/VGnPir (e un video de pe yt)

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Sincera sa fiu, nu stiu nimic despre alte programe, decat din auzite, si din cateva tutoriale vazute pe youtube.
In felul asta am observat ca Sony Vegas ar fi un program foarte apreciat in ceea ce priveste editarea video, dar totodata nici nu am avut de unde sa stiu ca tu deja ai incercat Movie Maker.
O idee ar fi, sa te uiti la cat mai multe tutoriale de pe youtube, si in felul asta poate te decizi in privinta vreunui program.
Si, imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Incearca MOVIE MAKER, pentru incepatori e un program destul de bun.
Urmareste acest tutorial, poate iti este de folos:
https://www.youtube.com/watch?v=r3TAiW02rMk

| Planta55 explică (pentru foxsilver):

Movie maker? Nu, movie maker e nimic, l-am folosit si nu am putut face mai nimic cu el si eu am spus bun, nu..., bun adica ceva de genul PowerDirector12 sau Sony Vegas nu MovieMaker