| meinteil a întrebat:

Salut, la munca avem pe un singur calculator instalat un certificat digital pentru SEAP(Serviciul Electronic de Achizitii Publice) si din cate am inteles nu putem face achizitii decat de pe acel calculator.
Intrebarea mea este pentru cei care stiu, se poate instala si pe alt calculator acest certificat digital SEAP?
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Din cate stiu acest certificat vine nominal, adica trebuie cate un certificat pentru fiecare calculator personal(fiecare user), nu se poate instala acelasi certificat pe mai multe calculatoare/usere diferite.

Răspuns utilizator avertizat
| HadesSs a răspuns (pentru meinteil):

Cel putin la noi la munca asa e happy Am verificat laughing