| alex64 a întrebat:

M-am apucat recent de youtube si nu mi-am mai facut un canal pe al cont de gmail....ci am dat sa maj fac un canal pe acelasi cont. Acum e problema, eu nu mai vreau primul canal....cum as putea sa scap de el?

1 răspuns:
| Nky_Teddy_1994 a răspuns:

Faci altu', te duci pe youtube.com iti fac un cont, te trimite pe google.ro sa-ti faci un cont de gmail iar dupa ce completezi alea de acolo, toate corecte te duce pe youtube.com sa-ti faci profilul sau tot pe google nu mai stiu sigur... si gata ai cont. FUNDA?