| SovietMarshalPeter a întrebat:

Am o problema,am auzit de la un prieten sau nu chiar prieten de la un amic sa zic asa ca daca te abonezi la un caanal youtube trebuie sa dai bani,asa dori sa stiu daca e adevarat si daca e cum pot sa scap de canalul youtube,a si m-ar interesa daca de exemplu ai canal youtube sau gmail,s-ar putea sa dai o suma in plus(chiar si un bam, sa luam aminte ca de la un leu se poate ajunge departe), dau funda promit.

Răspuns Câştigător
| TonYGanGsTeR a răspuns:

Salut, nu, nu trebuie sa platesti ca sa te abonezi la un canal, da, a fost propusa aceasta idee, dar nu a fost acceptatahappy...

Hai sa-ti explic si cu contul cum vine.

Cand iti faci cont la google, el va merge pe fiecare site care tine de google ( youtube, google mail, google hangout, etc. )

A da. si daca vrei sa scapi de canalul de youtube ai optiunea aia la setari tongue

| SovietMarshalPeter explică (pentru TonYGanGsTeR):

Mersi da cum scap de cotul gmail?

| TonYGanGsTeR a răspuns (pentru SovietMarshalPeter):

Daca scapi de contul de g-mail, scapi de contul de youtube, si contul pentru tot.

5 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Youtube e gratuit siintr-adevar a fost cumparat de google. deci poti intra cu contul de google acum. Cât despre bani ii dai numai DACA vrei sa ti se "promoveze" videou rile postate!

| dbcovrigeldb a răspuns:

Nu trebuie sa dai nici un banut! cum te abonezi asa si te dezabonezi happy

| mariaaa801 a răspuns:

Nu e adevarat
daca vrei sa te dezabonezi apesi pe butonul de unde te-ai abonat