| Jager a întrebat:

M am conectat la windows cu contul Microsoft, iar pe langa el, inainte am avut contul normal. [Administrator], Acum nu mai pot rula programe cu Run as administrator. Zice sa introduc userul si parola. dar unde naiba?

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Normal le introduci acolo in caseta care iti apare, fa un printscreen cu mesajul ala cand iti cere introducerea datelor si pune-l aici.

| Jager explică (pentru Arthiom):

Nu. acolo nu era nici un spatiu pentru scris. Era doar un buton "No".
Oricum, am rezolvat, intr-un fel. Acum vreau sa scot chestia aia sa nu mi mai ceara parola cand deschid pc u. Cum fac?