| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am intrat pe telefon la contul meu Orange si acolo imi zice ca sa devin administrator imi cere sa introduc parola OTY ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parola Orange Thank You.

| RoseOfTheFire explică (pentru darrio2007):

Pai da stiam denumirea dar de unde sa iau parola?

| darrio2007 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Intra pe site-ul de la Orange si ai sa gasesti acolo.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Este vorba despre parola Orange Thank You care, daca nu a fost schimbata niciodata, este formata din cele 6 cifre de langa seria cartii de identitate.
Daca cumva ai schimbat-o si nu ti-o amintesti, poti sa suni la 411, Serviciul Clienti. Colegii mei, dupa ce in prealabil vor efectua o verificare a datelor personale iti vor furniza parola necesara.
O zi buna,
Orange Helpers