| Andrei2023 a întrebat:

Pe facebook, sunt jocurile alea cu unity web player. Eh, de exemplu, am incercat sa joc c-ops, dar ma conectez cu fb, dau pe store, si imi da crash. La fel si cand intru in joc, imi da crash. Pot sa fac ceva sa nu mai dea crash? Am mozilla firefox latest version, deci nu cred ca e de la browser.

2 răspunsuri:
| deeamaria a răspuns:

A ramas blocat pe joc! Trebuie sa apelezi la un om priceput in calculatoare! NEaparat... poate insemna ca ai virusi. Funda?

| Andrei2023 explică (pentru deeamaria):

Ce virusi? ...Am zis ca imi da crash la program, nu la firefox sau altceva, sau sa imi bage redirecte...Alte pareri?