| robzz a întrebat:

Pentru cei cu cont la bet365
Vreau sa stiu daca aceea data de nastere care ti-o cere cand iti faci contul pe site-ul bet365 este doar pentru o confirmarea de 18 ani sau afecteaza si la retrageri?(in aces caz - prin transfer bancar)
Atata timp cat numele/prenumele de pe site coincid cu numele/prenumele celui care detine cardul. Pentru ca, contul bet365 a fost deschis cu 2 luni inainte de implinirea a 18 ani.

1 răspuns:
| cristi767 a răspuns:

Iti vor verifica identitatea mai deverme sau mai tarziu. Cel mai bine ar fi sa le marturisesti ce s-a intamplat. Teoretic, acum esti major, deci in regula, dar esti la mana lor. Banuiesc ca nu ai oricum nu stiu cati bani in cont, nu?