| therock030891 a întrebat:

Salutāri..detin o micā afacere si as dori sā ii fac un tur virtual 3d.Mā poate îndruma cineva cum as putea face asta? Eate vreo aplicatie ceva?

2 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Sunt mai multe, toate cu avantaje și dezavantaje.
Dar o cunoștință cu care colaboram acum ceva vreme pe proiecte de arhitectură și cu care mai țin legătura folosește Kuula și se pare că e foarte mulțumit de el.

| Korkodeln a răspuns:

Vezi https://lapentor.com/ au si o varianta free, o multime de tutoriale (vezi "Learning Hub) si daca iei versiunea platita nu costa un car de bani comparativ cu altele iar versiunea gratis.
Eu am folosit si self-hosting, platesti odata 10$ pe proiect si sta si pe serverele lor daca nu vrei sa te complici.
Tine minte ca softul de tipul asta e folosit mai ales in imobiliare si acolo toate costa, asta e cel mai acceptabil pe care l-am folosit, daca te coafeaza si mai ai intrebari la care nu gasesti raspunsul pe siteul lor, intreaba aici.