| Iulian1006 a întrebat:

Stie cineva daca se poate sta in sala de asteptare din Bucuresti Gara de Nord toata noaptea? Termin treburile tarziu si am tren dimineata...

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Daca nu esti boschetar... EVIDENT!
insa, sa nu te astepti sa poti dormi, scaunele sunt facute special anti-chestia asta

| Iulian1006 explică (pentru Bizon95):

Nu caut sa dorm, dar am inteles ca ultimul tren e pana in 24, si ma gandesc sa nu inchida sala pana dimineata.

| Bizon95 a răspuns (pentru Iulian1006):

Intr-adevar, acum m-am uitat sa fiu sigur, intre 12 noaptea si 4 dimineata nu e nici un tren
dar nici nu se inchide gara, de asta nu am auzit niciodata de nici o gara, oarecare, pentru ca sunt oameni care au legaturi, sau ai pierdut trenul asa ca nu au unde sa se duca pentru cateva ore

| Iote a răspuns:

Da, se poate sta. In Gara de nord, trenurile circula toata noaptea. Asa ca, nu se inchide nimic. Poate doar chioscurile cu mancare. In sala de asteptare, cand am trecut eu ultima data pe acolo, erau si persoane de paza. Dar daca te intreaba ceva, le arati biletul cu care pleci si te lasa in pace.