| NorNegru a întrebat:

Sunt anul II și, conform mediei afișate pe avizier, am trecut la "cu taxă". Anul trecut am intrat la fără, dar, din cauza mediei nu foarte mari, asta e situația. În condițiile în care am vorbit la secretariat pe tema asta și mi s-a spus concret că SUNT la FĂRĂ, ce am de făcut?

Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| unvecin a răspuns:

Fie tabelul afișat nu e la zi, fie secretara are date care nu sunt la zi. Mai întreabă o dată și zi-i toată situația (ce ai scris aici).