| Mwha a întrebat:

Am citit pe internet ca ni se prelungeste vacanta aceasta ( care era initial >06.04.-14.04.2013). Este adevarat? Daca da, pana cand? Daca nu, de saptamana viitoare mergem la scoala, nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau sapt viitoare mergem la scoala, dar gandeste-te la partea buna a lucrurilor peste 2 sapt iarasi avem o mini vacanta de pe 1 mai pana pe 6 maiwinking

7 răspunsuri:
| Mwha explică:

Te-am votat.

| alexs99 a răspuns:

Acea informatie ca vacanta va fi de 2 saptamani este una de anul trecut cand trebuie sa aveam vacanta de 2 saptamani dar ni s-a redus pentru ca s-a adaugat o saptamana la precedenta vacanta de vara.Deci vom incepe scoala luni pe 15 aprilie.

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Din păcate nu se prelungește.

| mimiwewem a răspuns:

Of, nu vreau școală. Dar ne este foarte folositoare.

| AngelHugz a răspuns:

Saptamana viitoare mergem la scoala (din pacate).

| Galbenu_Alex_1995 a răspuns:

Da, o sa mergem la scoala, unde ai citit tu este postat de mai demult. Daca iti aduci aminte noi am inceput scoala cu o saptama mai tarziu acun acesta.Acum se recupereaza, initial vacanta era pana pe 21.04.
Funda?

| Mwha explică (pentru Galbenu_Alex_1995):

Nu era postat chiar saptamana aceasta. Ciudat! Oricum am dat deja funda, dar multumesc pentru raspuns!