| nimicaici a întrebat:

E adevarat ca vacanta de vara se prelungeste cu 1 saptamana? adica pana pe 21?

11 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu este adevarat

| Vokii a răspuns:

Nu e adevarat. Zvonuri din astea sunt tot timpul. Nu vad care ar fi motivul sa se prelungeasca, deci pregateste-te ca scoala incepe pe 15 septembrie.

| TheAce a răspuns:

Din pacate nu, scoala incepe oficial pe 15 septembrie iar facultatea pe 4 octombrie.

| elyfel a răspuns:

Nu am citit nimic de acest gen pe net si nici la tv nu am auzit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce s ar prelungi?

| OnuOnulică a răspuns:

E un zvon fals.Nu e adevărat.

| StalkerSoul a răspuns:

Nu, nu stiu unde ai auzit dar nu este adevarat.

| Dackvareder123 a răspuns:

Nu e adevarat. Multe site-uri spun aberatii de genul doar sa faca vizualizari.Fac mai mult rau decat bine

| Diana0727 a răspuns:

Din cate stiu eu, incepe pe 15 septembrie, dar pana incepe scoala mai au timp cei de la minister sa se razgandeasca, nu ar fi prima data!winking