| Etc_Niky_1998 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa trag un DVD pentru un DVD Player, la masina, dar nu reusesc, imi zice file error.Fisierele sunt in format avi. Spuneti-mi ce program sa folosesc si ce format sa aiba pentru a le putea citi dvd-playerul.

3 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Iti trebuie sa folosesti NERO Burning.

| baNutzZu a răspuns:

Nu cred ca merge deoarece ori programul nu poate adauga fisiere de genul, ori dvd-ul nu accepta acest tip de format. incearca si tu sa faci mp3.

| Etc_Niky_1998 explică (pentru baNutzZu):

Vreau sa rulez videoclipurii, si merge in format avi pentru ca am facut un video pe un cd, dar ca sa fac cu mai multe videourii, peste 15 se blocheaza programul, iar daca merge dureaza peste 6 ore...