| AncaaaHope a întrebat:

Heei TPU :*...Am o problema cu tenul,in sensul ca nu are nici un gram de cloare,sunt foarte alba si palida la fata,nu stiu care e problema,am facut niste analize acum cativa ani,crezand ca am vreo problema de sanatate, dar nu am nimic...As vrea cateva sfaturi in sensul asta,ceva care sa-i dea niste culoare sa arate mai bine,masti,sau daca stiiti alimente care ma pot ajuta
Dau FUNDA celui mai bun ras. Nu stiu daca categoria e potrivita, daca nu scuzati-ma. :*

Răspuns Câştigător
| Venusgirl a răspuns:

Scuze
http://www.ele.ro/......k-ul-25890
acesta e (^_^)

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Du-te la solar

| laramistigan27 a răspuns:

Hey happy Cunosc oameni cu tenul palid(asa cum ai spus si tu) care si l-au mai inchis(si-au mai dat culoare) folosind ceai verde. Faceau o ceasca si isi dadeau cu el pe fata si stateau 2-3 ore, o prietena nici nu se spala dupa ce isi dadea cu ceai.
Uite si o masca :Se amesteca 4 linguri de argila cu jumatate de avocado si cu 4 linguri de zeama de portocale. Pasta se aplica in strat gros, pe fata, gat si decolteu. Lasati-o sa actioneze 20 de minute, apoi sterge-o cu tampoane de vata inmuiate in zeama de portocale.
Dupa cam 2 sapt ar trebui sa se vada rezultatele.

| Venusgirl a răspuns:

Salut
aici poti gasi cauza problemei tale si solutia
citeste aliniatul 2 -aspectul pielii

daca mai ai probleme cu fata informeaza-te de acolo

funda?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Venusgirl):

Ai uitat sa pui link-ul.big grin

| Venusgirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze
http://www.ele.ro/......k-ul-25890
acesta e (^_^)

| rEbEcA991231 a răspuns:

Poti folosi o crema hidratanta nuantatoare BB de la avon eu folosesc si e minunata ❤