| skism13 a întrebat:

am o nelamurire in legatura cu placa video, imi zice ca am Dedicated Memory 64 MB si Total Memory 1.7 GB ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Ce procesor ai? Ai un amd apu sau un procesor Intel ivybridge haswell cu o integrata?
Daca da restul de memorie este data de placa ta video integrata

| skism13 explică (pentru KinekT):

Am procesor Intel(R) Pentium(R) CPU G860 @ 3. 00GHz si da placa video e integrata

| KinekT a răspuns (pentru skism13):

Memoria totala este daca de placa video de pe procesor adica Intel hd(cred ca este un hd 2000) de 1.7 gb