| Narkyss_Narkys_1994 a întrebat:

Am o problema: am placa video nVIDIA 7300, driver instalat, tot, fara virusi, iar daca dau restart la calculator de 2-3 ori nu mai este driveru-l instalat si trebuie sa il reinstalez si tot asa... este vreo problema la placa video? sau e de la calculator? se poate remedia?

Răspuns Câştigător
| xKyddyngs a răspuns:

Dupa ce deschizi driverul, dai "Agree and continue" > Bifezi optiunea "Custom " NU "Express", chiar daca scrie "recomended" si dai next> Bifezi toate chestiile alea cu "Graphics Driver" etc, si mai in jos bifezi si chestia cu "Perform a clean instalation" si dai si dupa dai next
O sa se instaleze singure toate chestiile alea
Dai un restart si vezi daca merg bine
PS : Nu opri pc-u de la buton, sau din priza, apasa pe butonul de start si dai restart, pentru ca nu mai asa se vor salva mai bine setarile happy