| PSP a întrebat:

Am o problema cu pc ul! Nu se mai aprinde. L am desfacut azi sa scot un hard care nu mai mergea bine ( mai e unu bagat in el perfect functional ) si nu se mai aprinde. Perifericele se aprind luminile la tastatura si mouse. Dar nu se aprinde pc deloc. La un moment dat am desfacut unitatea de tot si am pornit cu surubelnita. A pornit am scos surda putin sa aranjez firele si iar nu mai merge! Care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Miu_1988 a răspuns:

Se aprinde becul verde de pe placa de baza?
daca nu este surta 100%

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Electricitatea statica din corp=moartea calculatorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai scos surda? E de acolo e problema surda e bolnavălaughing surda drcu