| alexTPU a întrebat:

Azi cand am dat drumul la pc monitotul nu se aprindea nici beculetele de la tastatura nici mouse-ul am scos toate cablurile le-am bagat la loc am desfacut unitatea am sters praful si nimic pur si simplu monitorul ramane negru iar beculetele de la mouse si tastatura nu se aprind ce pot sa fac so fi ars ceva?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ok, atunci s-a dus sursa!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nici LED-ul de la monitor nu se aprinde?

| alexTPU explică (pentru K0sti):

Ledul de la monitor se aprunde

| K0sti a răspuns (pentru alexTPU):

Ok, atunci s-a dus sursa!

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Deci "monitorul ramane negru" daca monitoru nu se aprinde poate e de vina si monitoru sau unitatea?"nu se aprindea nici beculetele de la tastatura nici mouse-ul am scos toate cablurile" ti sa fi ars ceva. puf si simplu sau s-o intamplat ceva cand o fost el strins? Aia cu beculetele de la tastatura in mod regulat trebuie sa fie de la unitate. Bafta.O zi buna