| roberttcrs a întrebat:

Am o problema. Mi-am instalat Windows 7 Ultimate x86 pe AMD Athlon 64 3800+ @ 2.40 GHz, 2 GB RAM, VIA Chrome9. L-am lasat sa isi faca update-urile alea, erau peste 100 si acum imi deschide un proces care imi face 100% CPU USAGE. Ajutor ce pot face? Multumesc. Aplicatia din task manager era ceva cu instaler... HELP MY aaa, i feel like a crazy, help my aaa happy

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Frumos daca windowsu era original puteai sa ii faci updates asa ne avandul original. de ce tea mancat undeva sa faci asa ceva. acuma suporta. Cautama pe ID:itsoft_2011 si voi intra eu la tine prin TeamViwer

| Hevnoraak a răspuns:

Descarci,instalezi,scanezi aștept raportul.
http://download.cnet.com/......04572.html

| mariuscrazy09 a răspuns:

Mai instaleaza odata windows si dai ask me later si nul mai lasa sa-si ia updeturi ca stai cu orale pana is ea el to cei trebuie si iti utilizeza si din resurse