| petrudajbog a întrebat:

am si eu o problema cu calculatorul meu, mi-am reinstalat windowsul si cand vreau sa joc un joc imi apare ca nu am driveler-ul video 3d si sunetul instalat.
Dar eu am cd cu sunet si toata driverele originale si pana acuma mi-a mers mereu si acuma pe cd cand il bag in calculator imi apare pe cd ca am oate driverele instalate.
Si sunetul imi merge se aude orice.
Stie cineva daca este vreo ceva din setarii depe vreoundeva cae nu functioneaza cum trebuie?
DAU FUNDITAA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, instaleaza direct X sau reinstaleaza jocul daca incerci sa il pornesti deja instalat de pe os-ul vechi.
Asta daca ai instalat placa video si inainte iti mergea jocul respectiv.

| petrudajbog explică (pentru anonim_4396):

Am incercat cu direct X