| TheRaul556 a întrebat:

Am un laptop Toshiba Satellite L650D-13u și nu funcționează.
Adică când instalez windows 10 (orice versiune merge foarte greu internetul), iar când instalez windows 7 (orice versiune) îmi apare conexiune limitată.
Am încercat de multe ori să îl formatez (cred că i-am instalat vreo 10 windows-uri diferite ( și pe 32 și pe 64 biți), am încercat toate driverele posibile, i-am schimbat chiar și placa wireless, hard disk-ul și ramii și tot nimic.
Care ar fi cauza?
Poate să fie de la procesor?

Răspuns Câştigător
| KillaNoFilla a răspuns:

Descarca ceva de pe net,intra in task manager>performance, vezi daca processorul sau diskul e la maxim.
Hardul face sunete ciudate?
Intra pe situl Toshiba si scoate driverele network, lan, wan, enternet pentru pc ul tau

2 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Ai schimbat tot mai putin internetul.E telekom?
Asigurate ca nu mai e cineva conectat la internetul dau(wifi)
Gaseste al laptop sa vezi daca tot la fel e.

| TheRaul556 explică (pentru KillaNoFilla):

Am încercat cu alt laptop.Internetul e bun.

| KillaNoFilla a răspuns (pentru TheRaul556):

Descarca ceva de pe net,intra in task manager>performance, vezi daca processorul sau diskul e la maxim.
Hardul face sunete ciudate?
Intra pe situl Toshiba si scoate driverele network, lan, wan, enternet pentru pc ul tau