| IIRavenclawII a întrebat:

As dori sa stiu ceva informatii despre:
1- Orice facultati acreditate, cu profil de programare, sau cinematografie oriunde in sudul tarii.
2- Orice postliceale cu profil de informatica, sau cinematografie/fotografie, oriunde in sudul tarii.
Prin informatii ma refer la media (sau modu ) cu care se intra, taxa (daca este cazul, cate locuri sunt disponibile fara taxa si ce conditii trebuie indeplinite), si alte beneficii (practica/proiecte ce pot fi luate drept experienta pentru angajare, etc.)
Rog seriozitate

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În 7 ani s-au schimbat multe.