| bogdan198 a întrebat:

as vrea sa stiu care din telefoanele este mai bun HTC explorer sau Samsung Galaxy Gio S5660?

8 răspunsuri:
| aspir69 a răspuns:

Samsung Galaxy Gio S5660 este mai bun, are mai multe fata de HTC explorel si este si mai ieftin.winking

| bogdan198 explică (pentru aspir69):

Eu zic ca HTC din cauza sistemului de operare android 2.3

| AdRiaN20 a răspuns:

HTC explorer mi se pare mai bun din toate punctele de vedere, mai ales net, procesor...

| PrinceOf a răspuns:

HTC explorer e mai misto. Funda?

| stefyr10as a răspuns:

HTC cu siguranta!

| rocket a răspuns:

Http://www.quickmobile.ro/......lack-82749 Aici le ai pe amandoua, unu langa altul, si poti sa vezi si poate reusesti sa te decizi.

| Nana18 a răspuns:

Samsung Galaxy Gio S5660

| AdrianaSava a răspuns:

Nu ma pricep foarte bine la telefoane, dar as alege HTC happy