| adrili10 a întrebat:

care imi da rapid cele mai frumoase mesaje de revelion dar nu de alea copiate de pe net vreau niste mesaje faine.Funda. Vreau raspuns foarte rapid.

Răspuns Câştigător
| xXdoareuXx a răspuns:

Fără fiţe, fără poante, la mulţi ani cu sănătate! Criza vine, criza trece, tot asa noi vom petrece!

2 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Iti doresc un an nou fericit si multe bucurii pentru familia ta, prietenii tai si pentru toate rudele, pentru ca daca nu ar fi dragostea in aer de sarbatori nu ar mai fi magia zilnica!

| disi2001 a răspuns:

Iti doresc un an nou fericit si multe bucurii pentru familia ta, prietenii tai si pentru toate rudele, pentru ca daca nu ar fi dragostea in aer de sarbatori nu ar mai fi magia zilnica!