| rostfery a întrebat:

Cat de curand am gasit un site de unde pot descarca orice fisier audio de pe fisierulmeu.ro... Eu mai folosesc pentru download si telefonul moci dar problema este ca orice melodie pe care incerc sa o descarc o vede ca extensie... Exista vreo metoda ca melodia respectiva sa o pot descarca? DAU FUNDA!

1 răspuns:
| ares8 a răspuns:

Incerca cu programul Any Video Converter. Poti downloada cu el si apoi convertesti in orice format vrei.