| 10Bubico a întrebat:

ce înseamnă când cineva îți spune ca ești un prieten bun lui? Adică daca tu il întrebi daca te considera un prieten bun si el zice ca da, ce înseamnă?

4 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Cum a sp si Andreea daca e baiat e normal ce poata sa iti raspunda? din spusele tale nu stiu dar banuiesc ca este vorba despre o fata?

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Inseamna ca te considera un prieten bun.
Pa!

| Madesz a răspuns:

Inseamna ca sunteti doar prieteni buni. Nu te gandi ca e gay! Ai facebook?

| Andreea_Mălina_1999 a răspuns:

Daca e o fata te-a bagat in friendzone si daca e baiat e normal