| benybiro112 a întrebat:

Salut TPU! dau funda! ce parere aveti despre Audi e tron 2019 313 cai sau 408! cum e treaba cu consumul si ca masina electrica? cat poti merge cu ea si este rentabila?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu bate, nu trancane, a fost folosita de o babuta pana la piatawinking

| benybiro112 explică (pentru Simpatic):

Ma poti ajuta cu un raspuns inteligent?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ai panouri solare acasă da...

| benybiro112 explică (pentru suntserios):

Ma poti ajuta cu un raspuns inteligent si de ajutor?

| suntserios a răspuns (pentru benybiro112):

Răspunsul meu e de foarte mare ajutor.

La costul unei mașini premium electrice rentabil e doar daca nu plătești curentul.

| KovacsB a răspuns:

Foarte rentabila.Mai ales daca ai panouri solare acasa si faci km putini.
Daca faci km multi nu strica sa ai un generator diesel in portbagaj.

| Cavaler001 a răspuns:

Mai bine intri pe un forum/grup de Facebook de mașini electrice/e-tron și vezi acolo probleme cu care se confruntă proprietarii lorwinking