| anonim_4396 a întrebat:

Eu cand vreau sa intru pe Yahoo Messenger imi apare ca este imposibil de conectat, nu inteleg care e problema. Internetul imi merge, pot intra pe Facebook, YouTube etc... si imi merge bine, dar pe Yahoo de ce nu pot intra? Stie cineva care este problema? Dau funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Melody a răspuns:

Se pare ca multa lume are problema asta in acest moment...sa avem rabdare, se va remedia.

2 răspunsuri:
| dulceatalui a răspuns:

Incearca sa dai la "messenger "->"connection preferences "si alege connect to a proxy server! bafta

| AnAnGeLWiThOuTnAmE a răspuns:

Si eu am aceiasi problema