| Iulian_Costyn_1997 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cu ce autobuz ajung de la Soseaua Panduri la Universitate? Multumesc anticipat! Funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de Google Maps? Foloseste-l.

| Iulian_Costyn_1997 explică (pentru anonim_4396):

Esti idiot! Daca nu raspunzi cum trebuie, de ce mai comentezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu care dintre noi este mai idiot. Tu care stai cu smartphone-ul in mana si nu stii sa-l folosesti, sau eu care iti dau mura in gura? Hai ca esti de toata comedia. Traim in era tehnologiei cu atatea aplicatii care ne ajuta in diferite domenii, iar tu ne intrebi ceva ce iti arata Google Maps. Esti de toata comedia. Pacat ca ai cap ca sa nu te ploua in gat. Ai telefon si computer numai ca sa te lauzi ca ai. In rest nu stii sa folosesti.

| Iulian_Costyn_1997 explică:

Da, nu știu!