| ZeUs13 a întrebat:

Problema este in urmatorul fel.Am avut de achitat o rata de scolarizare la facultate in valoare de 856 lei, dar eu am achitat mai mult si anume suma de 1000 lei.Intrebarea ar fi daca as putea sa imi recuperez suma platita in plus, respectiv 144 lei. Daca stie cineva astept niste pareri pana cand ma voi duce la secretariat.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| gogu220 a răspuns:

Să înţelegem că ai plătit on line?
Şi tot tu dai raspunsul. Poţi rezolva această problemă doar la secretariat.