| DjKoRaL a întrebat:

Ştie cineva cam cât costă să faci un tricou personalizat? Şi unde aş putea să îl personalizez în Piatra Neamţ?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Costa cit nu face la noi. Vezi pe zazzle.com. Sint americani, am comandat de la ei si am iesit mai bine ca in mall-urile de la noi, plus ca au tricouri de calitate buna/foarte buna.

| Awake a răspuns (pentru KodrutZ):

Taxa de transport cat a fost, a si pretul de acolo e cu tva?

| KodrutZ a răspuns (pentru Awake):

Nu ai treaba cu TVA-ul la tricourile de pe net. Eu mi-am comandat de la ei cind a fost o promotie cu transportul gratis, de regula e vreo 5 dolari sau ceva de genul.

| Awake a răspuns (pentru KodrutZ):

De la americani pana aici ar face ca popa, de aia te-am intrebrat, iar la TVA e degea bagat da?

| KodrutZ a răspuns (pentru Awake):

Mituri, am primit pachete de la americani si in 5 zile lucratoare de la comanda pina la momentul in care le aveam in mina. TVA la tricouri si alte chestii ieftine nu se pune la vama, indiferent de unde vin.

6 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Era tu.ro si ti-l livreaza acasa. Costa cam 45 de lei la ei.

| DjKoRaL explică (pentru rutanklan):

Mulţumesc de ajutor.