| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si vreau sa ma mut la o alta clasa pe semestrul II. Trebuie sa fac o cerere, iar eu am facut una dar nu stiu daca este bine. Suna cam asa:

Domnule director,

SubsemnatulPopescu Andrei, elev al Colegiului National Ienachita Vacarescu, va rog sa binevoiti a-mi aproba aceasta cerere prin care solicit transferul de la clasa a IX-a A la clasa a IX-a D incepand cu semestrul al doi-lea.
Mentionez ca solicit transferul din urmatorul motiv: am probleme cu integrarea in clasa, iar unde doresc sa ma transfer cred ca voi reusi sa trec peste aceasta problema.

Data: ZZ-LL-AAAA Semnatura: Popescu Andrei

Catre: Domnul director al Colegiului National Ienachita Vacarescu

Credeti ca este bine?

3 răspunsuri:
| Karakter1 a răspuns:

Nu vad ceva rau.Este bine!

| GumitzaDePepene a răspuns:

E ok, dar ar fi bine daca scrii Integrarea in grupul elevilor

| MirunaSunrise a răspuns:

Da e foarte bine, si eu mi-am facut un transfer asemanator si am fost transferata in cele din urma. Daca mai sunt locuri te va transfera dar daca nu, ma tem ca vei ramane acolo. Este foarte bine ca ai mentionat si motivul, este foarte important. Multa bafta