| stop99 a întrebat:

Sunt invitat la majoratul unor colege. Ce cadou as putea sa aduc?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu sunteti prea apropiati si nu stii ce si-ar putea dori du-i bani in plic. Eventual mai discuta cu alti colegi care vin si puneti impreuna ca sa-i dati din start o suma mai mare.

| DavidoffUser a răspuns:

BMW x6.Am vazut ca-i la moda acum sa ti se faca cadou la 18 ani bmw-uri X si audi-uri a6 la care sa le rupa capota cu "smecherul feminizat liceului " care-i mai lake decat pudelul vara-mii, si aici l-am jignit pe bietul catelus.
Asa ca strangeti bani si duceti-i toata clasa una dintre cele 2.

| stop99 explică (pentru DavidoffUser):

Si daca nu e soferita sau nu ii place sa conduca? laughing

| DavidoffUser a răspuns (pentru stop99):

N-am auzit pana acum de un retur de x6.

| Nero15 a răspuns:

La majorate normal se duc bani sau cadouri mai scumpe. Cel mai ok e sa pui niste bani intr-un plic.