| supranatural2112 a întrebat:

Salut TPU. trec direct la subiect si anume cand ascult muzica pe youtube sau pe orce alt site de muzica boxele mi se aud cam aiurea adica mi se aud cateva paraituri si vreau sa stiu de ce?

4 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Şi eu păţesc la fel...e foarte enervant! Am început să îmi descarc melodiile pe pc şi le ascult aşa.

| spaghetty a răspuns:

Re-instaleaza driverul audio

| TeoTudor a răspuns:

Lol si eu am aceeasi problema ti se aude in reluare asa cu lag si paraie? Eu ziceam ca sunt chiar de la boxe...

| haapyfacesmilealotforme9090 a răspuns:

Hmm. si eu am patit asta. ai laptop sau pc? daca ai laptop, ar putea fi vorba despre un virus. ce trebuie sa faci este sa cauti un antivirus si sa-l instalezi. apoi poate poti sa cureti cu un aspirator de masina ( unul de dimensiuni mai mici).