| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti doar cei care stiti! Daca esti sunat de un numar privat si amenintat politia poate afla locatia de unde sa sunat? Va rog mult doar daca stiti pentru ca e ceva urgent!(Ofer funda)

Răspuns Câştigător
| Cosminutzu5478 a răspuns:

Da ma daca e ceva grav cum ar fi am omorat un om aia care asculta convorbirea suna imediat la politie si politia iti datele de pe telefon cum ar fi la ce ora a fost apelu unde este localizata convorbirea si ei vine unde locuiesti si... funda?

3 răspunsuri:
| Cosminutzu5478 a răspuns:

Da...

| siriusblack98 a răspuns (pentru Cosminutzu5478):

Si ai criterii pe baza carora poti afirma acest lucru?

| Cosminutzu5478 a răspuns (pentru siriusblack98):

Da ma daca e ceva grav cum ar fi am omorat un om aia care asculta convorbirea suna imediat la politie si politia iti datele de pe telefon cum ar fi la ce ora a fost apelu unde este localizata convorbirea si ei vine unde locuiesti si... funda?

| Cloudiiia a răspuns:

Heii! Dacă mergi la poliţie şi le spui că ai fost contactat de un număr de telefon necunoscut şi plus că ai fost şi ameninţat. Poliţia poate afla numărul de telefon de pe care ai fost ameninţat şi numele, dar şi adresa persoanei respective.