| Iulian_Vali_1999 a întrebat:

Salut, vreau sa caut o aplicație pentru a face chestionare și sa învăț pentru sala și vreau una care e buna și nu una făcută sa fie făcută, am găsit una dar nu știu sigur dacă e buna și pot învață de pe ea
https://apps.apple.com/ro/app/chestionare-drpciv-2018/id 1190603158?l=ro

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Nu ai de unde sa stii daca baza de date pentru acea aplicatie a fost preluata complet si corect, asa ca cel mai recomandat ar fi sa le faci direct de la sursa (e pagina, nu aplicatie)

https://www.drpciv.ro/dlexam

ai nevoie doar de o adresa de mail, si acolo gasesti exact intrebarile din care se genereaza cele 26 pentru examen, doar interfata aplicatiei difera putin, pentru ca e adaptata pentru ecrane touch cea din sala de examen.

| NLS a răspuns (pentru NLS):

EDIT: se pare ca a avut loc de curand un update, am intrat acum si nu mai e nevoie de adresa de email

3 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Descarcă aplicația DRPCIV, 90% dintre întrebări sunt identice cu cele de la politie

| Directioner99 a răspuns:

Chestionare auto DRPCIV, cea mai buna aplicatie din toate pe care le-am incercat