| Manin a întrebat:

Salut.
Vreau să îmi deschid un canal pe Youtube dar nu știu pe ce subiect să mă bazez. Despre ce să fie canalul? Da-ți-mi cateva idei.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi si tu care sunt preferintele tale si fa un canal despre acele preferinte. Nu vad de ce ar trebui sa-ti spuna altcineva despre ce sa fie un lucru care-ti apartine tie si ar trebui sa te determine.

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Altcineva care a vazut mari youtuberi si au vrut sa isi faca si ei dar nu au stiut despre ce...Te inteleg! Sau nu big grin
Oricum am si eu un canal, dar mi l-am facut cu alt scop...marog! Poti sa te filmezi spunand povesti interesante, haioase sau cu lectii de viitor. Dar te rog pune camera undeva unde sa stea locului ca sa nu iasa videoul unul plin de cancer. Daca imi zici cum se va numi canalul ma voi putea abona. Poate voi fi 1 abonatwinking

| unu111cool a răspuns:

Fotbal,daca te pasioneaza.