| Oana_Rareș_1997 a întrebat:

Salut,vreau sa va spun o intrebare la care sper sa primesc un raspuns.
E despre calculatorul meu.De fiecare data cand vreau sa joc un joc pe PC sau pe net, se blocheaza aprox. 2-3 secunde apoi se reporneste.
Va rog sa-mi spuneti, cum pot rezolvaproblema sau cauza ei
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| asasunteucesafaci a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema!
Incearca ca il stergi de praf inauntru si vezi daca se invart toate ventilatoarele! El se reporneste deoarece se incalazeste prea tare procesorul, si in caz ca nu merg ventilatoarele, nu are cum sa se raceasca! Deci asta e problema sigur! Si daca nu merg ventilatoarele trebuie schimbate!

Sper ca te-am ajutat!
Funda? big grin

| Oana_Rareș_1997 explică (pentru asasunteucesafaci):

Te referi la collerul placii video?

1 răspuns: