| Spam97 a întrebat:

Salutare,
As dori sa aflu si eu daca exista vreo metoda prin care pot primi coletele externe acasa sau cel putin sa le ridic de la un oficiu postal din localitatea unde locuiesc, intrucat orasul meu nu are vama si nu imi permit a ajunge la Buzau(acolo fiind vama), atat de des pe cat ar trebui pentru a ridica coletele...
Multumesc anticipat!
P.S:

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o agentie care vine direct la tine acasa maty express. Merg bine nu ca atlasib care mai deformeaza coletele. Intra in contact cu ei sau cel care trimite sa vorbeasca cu ei.

| Spam97 explică (pentru mgtow):

Nu se poate ...coletele sunt expediate prin Parcel Post din Japonia....Singurii care se ocupa sunt cei de la Posta Romana, plus ca fac comenzi de pe un site deci nu se poate sa discut o schimbare de modalitate de trimitere.

| mgtow a răspuns (pentru Spam97):

Ma asteptam sa fie din europa spre Romania. Grija mare cu posta romana pentru ca nu trateaza bine coletele fragile le arunca prin depozite, daca se poate cu o agentie de curierat cand vine in tara e mai bine.