| mohi789 a întrebat:

Salutare ma puteti ajuta si pe mine cu o problema?
am o unitate cd dar nu citeste cdurile daca bag un cd cu windows il citeste din bios dar asa cand pornesc [pc nul arata in my computer dc oare facce asa ceva si trebuie facut la el? funda celui care ma ajuta sa functioneze 100%. Va Multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Baga dvdul si dai restart apoi ar trabui sa il vezi in my computer si al meu face asa asta e

| mohi789 explică (pentru TheGazeTTeRuKi):

Am facut si asta nu merge am scos cablurile tot degeaba din bios cs il vede dar in my computer nu-l vede si cand bag cd nu apare nimic nu stiu ce sa-i mai fac

Răspuns utilizator avertizat