| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Mi-am facut un server bukkit de minecraft 1.5.2 si cand il pornesc imi zice ca acest por este deja in uz sau ceva de genul tradus.Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Fă un print, dar înainte schimbă portul actual şi vezi dacă merge.

| FlorinSalamNr1 explică (pentru Hevnoraak):

Cum sa schimb portul actual

| Hevnoraak a răspuns (pentru FlorinSalamNr1):

Dacă îmi aduc aminte trebuie să fie un server settings în fişierul unde dai start la server.E un fişier text.

| FlorinSalamNr1 explică (pentru Hevnoraak):

Pai e unul proprietati dar ce port sa pun in loc de ala vechi?

| Hevnoraak a răspuns (pentru FlorinSalamNr1):

Păi deschide fişierul propietăţi şi caută server port şi pui un port dorit e suficient să schimbi ultima cifră şi merge.

| FlorinSalamNr1 explică (pentru Hevnoraak):

Imi da aceeasi eroare si am schimbat portul la ultima cifra

| Hevnoraak a răspuns (pentru FlorinSalamNr1):

Încearcă să te uiţi la tutoriale pe google. Poate te ajută.