| McAlleks a întrebat:

Salutare prieteni. Am si eu o problema si sper sa imi raspunda doar cei care s'au mai intalnit cu o astfel de problema. Nu am mai intrat pe mail de 2-3 luni si cand vreau sa intru, bag id si parola si imi zice sa raspund la cele doua intrebari de securitate. Parola o stiu si functioneza deoarece pe yahoo messenger ma lasa sa intru insa cand dau sa ma directioneze catre mail ma pune sa raspund la intrebarile alea nenorocite pe care le'am pus acum 4 ani de zile si le'am uitat. Ce pot sa fac in acest caz? Atata timp cat imi stiu parola dc nu ma lasa sa imi citesc emailurile? Astept raspunsuri sincere, dau funda, dau tot!

1 răspuns:
| nooname237 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Nu prea poti face altceva decat sa raspunzi la intrebari sau sa-ti faci alt id

| McAlleks explică (pentru nooname237):

Cum vine asta. atata timp cat imi stiu parola cu ce drept m'i se interzice accesul in cont. sa imi fac alt id nu este cu putinta, am o groaza de mailuri importante de la servici!