| Dutzu18 a întrebat:

Salutare TPU
Imi puteti spune si mie niste jocuri pentru un pc cu urmatoarele:
Pentriun(R) Dual Core CPU T420 @ 2.00 GHz 2. 00GHz
Memory Ram : 3 GB
System Type : 64-bit Operating System
Si placa video in jur de 512 mb
RASPUNS URGENT VA ROG

Răspuns Câştigător
| KingCobra a răspuns:

RFactor,Gta SanAndreeas, Sniper Elite, GTA IV, Left 4 Dead 1 (ai sanse sa mearga si 2), Mafia 1(sanse si pentru Mafia II), s-ar putea sa i-ti mearga si Assassin’s Creed, NFS World, MostWnated, Carbon, The Run, Minecraft, Project Blackout, Metin2 Steel, FreeJack, BattleField Online. Funda?

| Dutzu18 explică (pentru KingCobra):

Deci GTA IV merge?

5 răspunsuri:
| KingCobra a răspuns:

Nu cred dar incerca. Incercarea mortea n-are. big grin

| Dutzu18 explică:

Deci merge GTA IV?

| KingCobra a răspuns (pentru Dutzu18):

Din ce am vazut ar trebuia sa mearga, sa il dai pe rozolutie mica.

| Dutzu18 explică (pentru KingCobra):

Aha
Asa am sa fac si un FIFA 12 imi merge?